Liña 4.1
Rda. Muralla (Sindicatos) - HULA, por Fervedoira
Todos os días
Horario xeral
*Subirá á Igrexa de Muxa en sentido HULA-Sindicatos nos servizos das 8:35, 10:15, 13:35, 16:00 e 20:10 **Fin de traxecto en Rda. Muralla 164 ás 22:12
Rda. Muralla (Sindicatos) - HULA, por Fervedoira
-
Amosar correspondencias con outras liñas
-
Tempo e lugar de chegada para traxecto en curso
HULA - Rda. Muralla (Sindicatos)
-
Amosar correspondencias con outras liñas
-
Tempo e lugar de chegada para traxecto en curso